Coğrafi Bilgi Sistemleri

CCBS konusunda Türkiye'nin önde gelen uzmanları ile web tabanlı ve mobil çözümler sunmaktayız. Genel olarak istemci taraflı uygulamalar ile öne çıksak da mekansal veritabanı yönetiminden coğrafi servis yayınlanmasına kadar uzanan bir alan olan sunucu tarafında da hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler ve servisler ticari ürünler ile sağlandığı gibi Açık Kaynak ürünler ile de sağlanabilmektedir. Aşağıdaki maddelerde bizden hizmet, servis ya da danışmanlık alabilirsiniz.

Mekansal Veritabanları:
* Oracle Spatial
* PostgreSQL / PostGIS
* MSSql Server (2008-2012)

Mekansal Sunucular / Yazılımlar
* ESRI ArcGIS Server
* MapInfo MapExtreme
* GeoServer
* MapServer
* Mapnik / TileMill

İstemci Kütüphaneleri / Yazılımları
* Openlayers
* Google Maps JS API
* Leaflet
* MapBox / ModestMaps
* Bing Maps API
* Google Earth 3D API
* WebGL Kütüphaneleri
* ExtJS, JQuery, Sencha Touch, JQuery Touch, DOJO

Yazılım Dilleri
* JavaScript
* Objective-C
* PHP
* ASP.NET
* NodeJS
* Python

Yukarıda da görüldüğü üzere şirketimiz çok farklı alanlarda hizmet, servis ve danışmanlıklar vermekte olup, tüm yazılan konularda en az bir adet geliştirilmiş proje ya da ürünü olmaktadır.

Ayrıca şirketimiz yeni gelişmekte olan Bulut Bilişim (Cloud Computing) konusunda da çalışmakta olup, henüz geliştirilme aşamasında olan ürünleri ile de ilerleyen dönemde bu alanda sizlere hizmet verecektir.

Coğrafi Bilgi Sistemleri ya da Lokasyon Tabanlı Servisler ile ilgili olarak bilgi ve hizmet almak isterseniz, iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.